_


Wesprzyj walkę o prawa motocyklistów:

Od 2010 roku członkowie MotoAutostrady działają całkowicie za darmo. Niestety od 2018 nie stać nas już na działania bez dodatkowych funduszy. Jeśli interesuje Cię byśmy dalej walczyli o prawa motocyklistów przekaż dowolną kwotę na cele MA. Więcej o tym na co potrzebujemy kasy tutaj: Członkostwo

Dane do przelewu:
Właściciel konta: MotoAutostrada
Numer konta: 69 2130 0004 2001 0563 0041 0001
Bank: Volkswagen Bank Direct

Chcesz o tym porozmawaić jesteśmy dostępni: Kontakt


Motorcycle Show 2018 Warszawa: Materiały z wykładów na PTAK EXPO: http://motoautostrada.pl/ptak

2012 Rokiem Bezpiecznego Motocyklisty

Pod tym hasłem Bielska Policja rozpoczęła serię wydarzeń, które swoim zasięgiem obejmą całą Polskę. Dopisują się one do całego cyklu naszych działań mających na celu promowanie bezpieczeństwa pomiędzy różnymi użytkownikami ruchu drogowego i uświadamianie zasad bezpiecznej jazdy i dlatego też OSM Motoautostrada poparło całkowicie powyższe wydarzenie. To już kolejna komenda policji w Polsce, która podjęła z motocyklistami dialog i zobowiązała się do wspólnych działań na rzecz wzajemnego bezpieczeństwa. Doceniamy ten gest i mamy nadzieję, że z tą postawą dotrzemy do wszystkich miast w Polsce.
Samo wydarzenie odbyło się w dniu 14.07.2012 w Bielsku Białej. W trakcie imprezy prezentowano sprzęt motocyklowy, policyjny, wojskowy i straży pożarnej, jak również umiejętności zawodników w pokazach MX, motocross, freestyle, trial i akrobatyki motocyklowej oraz szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu na drodze. Zorganizowano też konkursy dla publiczności z atrakcyjnymi nagrodami, a na koniec można było posłuchać koncertu „Grupy Furmana”. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Gazeta wyborcza, Kronika Beskidzka, Radio Bielsko, TVP Katowice, Regionalny Portal Informacyjny beskidzka.24 i Świat Motocykli.

Do zobaczenia w kolejnych miastach Polski!

Galeria do Artykułu: 

Źródło: 

Tags: 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.