_


Wesprzyj walkę o prawa motocyklistów:

Od 2010 roku członkowie MotoAutostrady działają całkowicie za darmo. Niestety od 2018 nie stać nas już na działania bez dodatkowych funduszy. Jeśli interesuje Cię byśmy dalej walczyli o prawa motocyklistów przekaż dowolną kwotę na cele MA. Więcej o tym na co potrzebujemy kasy tutaj: Członkostwo

Dane do przelewu:
Właściciel konta: MotoAutostrada
Numer konta: 69 2130 0004 2001 0563 0041 0001
Bank: Volkswagen Bank Direct

Chcesz o tym porozmawaić jesteśmy dostępni: Kontakt


Motorcycle Show 2018 Warszawa: Materiały z wykładów na PTAK EXPO: http://motoautostrada.pl/ptak

Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2013 edycja Biłgoraj - podsumowanie

W zeszłym roku: plac w Wieliczce. W tym: tor kartingowy w Biłgoraju. Impreza pod hasłem „Bezpieczeństwa i Rywalizacja” organizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Motocyklistów „MotoAutostrada” rozwija się!

Organizacja imprezy na mało znanym, choć znakomitym obiekcie w Biłgoraju nie spowodowała spadku zainteresowania – wręcz przeciwnie: wszystkie dostępne limity miejsc dla uczestników zostały wykorzystane! Motocykliści zaczęli przybywać na tor już popołudniu w sobotę 6 lipca. Z racji tego, że możliwy był nocleg na polu namiotowym na terenie obiektu, sobota upłynęła pod znakiem przygotowań i przyjemnej integracji uczestników (choć nie na tyle intensywnej, by uniemożliwić jazdy dnia następnego ;) Od rana w niedzielę rozpoczęły się jazdy treningowe, podczas których uczestnicy podnosili swoje umiejętności. Mniej doświadczeni jeźdźcy mieli okazję posłuchać rad „starszych” kolegów po fachu i wyciągnąć odpowiednie wnioski. W dalszej części dnia możliwe było sprawdzenie swoich czasów przejazdu, co motywowało do ciągłego doskonalenia techniki jazdy. Najlepsi (a wśród nich także osoby, które po raz pierwszy miały okazję pojeździć po zamkniętym torze) mieli okazję sprawdzić się z innymi podczas bezpośredniej rywalizacji. Wiele osób zobaczyło na własne oczy, że to nie motocykl czyni z nas dobrego motocyklistę, a tylko i wyłącznie technika i umiejętności. Warto dodać, że większość z kilkudziesięciu uczestników przyjechała na tor z Krakowa i okolic, pokonując prawie 300 km w jedną stronę. To dowodzi tylko faktu, iż możliwości bezpiecznego sprawdzenia swoich umiejętności jest w naszym kraju stanowczo za mało. Podobnie jak brakuje infrastruktury, która umożliwia zapewnienie nam, motocyklistom bezpieczne warunki do podnoszenia swoich umiejętności, treningu czy nawet po prostu miejsca do wyszalenia się do woli. Na szczęście dzięki uprzejmości władz i zarządców toru kartingowego w Biłgoraju oraz sponsorów, firm: Motorismo Kraków oraz Kominki-Godzic możliwa jest organizacja wydarzeń łączących elementy bezpiecznej jazdy z rywalizacją. Serdecznie dziękujemy!

 

 

 

 

 

Galeria do Artykułu: 

Źródło: 

Tags: 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.