Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2014 - Edycja Kraków/Wisła 7-8.06.2014 – podsumowanie

Za nami.  Dwa dni świetnej zabawy, nauki techniki jazdy i wiele lekcji pokory.
Kto był wie o czym piszemy, ale dla nas jako organizatorów również było wiele wydarzeń, z których wypływa wiele wniosków na przyszłość.
Wszyscy się uczymy, choć najważniejsze są wasze (uczestników) opinie i żeby sobie zbyt nie schlebiać samemu, zacytujemy kilka z nich:
„Tor wyznaczony bardzo miodzio, super !”

„ …warto poobdzierać moto, warto stracić (a raczej zyskać) weekend, warto zobaczyć jak się szlifuje po asfalcie w "kontrolowanych" warunkach. Zmienił się całkiem mój pogląd na jazdę po tych dwóch dniach za co jeszcze raz dzięki”

„Zabawa była przednia - nie sądziłem, że można tam tak dobrze przygotować tor.”

„ … dzięki wszystkim i każdemu z osobna, organizatorom za robotę jaką odwalili, uczestnikom za wspólną jazdę, rywalizację i genialną atmosferę.”

„Uczestnicy to prawdziwi "gladiatorzy", pomimo upadków dzielnie podnosili maszyny i swoje umiejętności z okrążenia na okrążenie; i oto chodzi”

„Plac z dobrym asfaltem i 200 zużytych opon wystarczy, żeby świetnie się bawić. Wpadłem na tę imprezę przypadkiem, na półtorej godziny przed zamknięciem. Zakładając rano koszulę nie sądziłem, że wieczorem będzie taka mokra.”

„Jest to miód na moje serce jak widzę, że chłopaki nie rywalizują, ale pomagają sobie na wzajem. Pożyczanie kluczy, czy nawet części z własnego motoru to bardzo ładny gest. Co więcej chłopaki widziałem wymieniali się motocyklami testowali i to mi się podoba. Takie poszerzanie horyzontów jest bardzo cenne.”

„ … organizacja była na bardzo dobrym poziomie i jak na warunki placu, tor był super i atmosfera też. Zaliczyłem też swoją pierwszą w życiu glebę, ale ciesze się, że stało się to w takich warunkach”

„Tego co się tutaj nauczyłem już nikt mi nie zabierze i mam nadzieje że takie imprezy wpłyną pozytywnie na bezpieczeństwo w jeździe ulicznej.”

„… to atmosfera była zajerąbista, nitka przygotowana bardzo fajnie no i oczywiście: CHCEMY WIĘCEJ!!!!”

To od Was zależy czy będzie więcej. Przyznajemy, że czytając te komentarze bardziej nam się chce ?
My dziękujemy uczestnikom za zrozumienie zasad, których przestrzeganie zapewnia nam wszystkim bezpieczeństwo i dobrą zabawę, a podstawowym elementem tych wydarzeń jest fakt, że każdy uczestnik rozumie na czym polega odpowiedzialność i bycie dorosłym w każdej sytuacji – i za to Wam dziękujemy najbardziej!
Do zobaczenia na kolejnej odsłonie …

Galeria do Artykułu: 

Źródło: 

Tags: 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.