_


Wesprzyj walkę o prawa motocyklistów:

Od 2010 roku członkowie MotoAutostrady działają całkowicie za darmo. Niestety od 2018 nie stać nas już na działania bez dodatkowych funduszy. Jeśli interesuje Cię byśmy dalej walczyli o prawa motocyklistów przekaż dowolną kwotę na cele MA. Więcej o tym na co potrzebujemy kasy tutaj: Członkostwo

Dane do przelewu:
Właściciel konta: MotoAutostrada
Numer konta: 69 2130 0004 2001 0563 0041 0001
Bank: Volkswagen Bank Direct

Chcesz o tym porozmawaić jesteśmy dostępni: Kontakt


Motorcycle Show 2018 Warszawa: Materiały z wykładów na PTAK EXPO: http://motoautostrada.pl/ptak

Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2014 / MotoPuchar 2014

W roku 2014 Stowarzyszenie MotoAutostrada razem ze Stowarzyszeniem Moto Corde i przy wsparciu sponsorów organizuje c.d. cyklu imprez pod znanym już hasłem "Bezpieczeństwo i Rywalizacja". Oprócz jazd szkoleniowych najlepsi motocykliści będą mogli wziąć udział w rywalizacji o "MotoPuchar 2014". Zwycięzcą będzie motocyklista, który na na koniec sezonu zbierze największą ilość punktów zdobytych na poszczególnych imprezach.

"MotoPuchar 2014" - cykl 4-6-ciu rywalizacji dla najlepszych motocyklistów wyłonionych metodą eliminacji na poszczególnych imprezach. Na każdej zostaną rozegrane konkurencje, w których będą wyłonieni najlepsi i zostaną im przydzielone punkty za zajęte w rywalizacji miejsce. Na koniec sezonu, na Gali Finałowej, zostaną wręczone nagrody najlepszym trzem motocyklistom w swoich klasach, którzy zebrali największą ilości punktów będącą sumą otrzymanych na poszczególnych imprezach.

Sezon planujemy rozpocząć od "Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2014 - edycja Kisielin", gdzie będzie można zdobyć pierwsze punkty do klasyfikacji w MotoPucharze 2014. Terminy kolejnych imprez będą podawane na forum http://www.grupa-poludnie.info z co najmniej 2-u tygodniowym wyprzedzeniem, średnio 1 envent miesięcznie. Rywalizacje będą miały bardzo różne charaktery, od szybkich po czysto techniczne. Na jednym evencie może ich być więcej niż jedna, a co za tym idzie będzie można zdobyć więcej niż jedno punktowane miejsce.

Do MotoPucharu 2014 zostaną dopuszczone wyłącznie motocykle zarejestrowane z ważnym przeglądem technicznym.
Organizator zastrzega sobie prawo niedopuszczenia motocykla do jazdy po torze, w którym zostaną stwierdzone znaczne usterki techniczne lub będzie on stanowił zagrożenie dla innych uczestników.

Gdzie jest fota?

 

Źródło: 

Tags: 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.