_


Wesprzyj walkę o prawa motocyklistów:

Od 2010 roku członkowie MotoAutostrady działają całkowicie za darmo. Niestety od 2018 nie stać nas już na działania bez dodatkowych funduszy. Jeśli interesuje Cię byśmy dalej walczyli o prawa motocyklistów przekaż dowolną kwotę na cele MA. Więcej o tym na co potrzebujemy kasy tutaj: Członkostwo

Dane do przelewu:
Właściciel konta: MotoAutostrada
Numer konta: 69 2130 0004 2001 0563 0041 0001
Bank: Volkswagen Bank Direct

Chcesz o tym porozmawaić jesteśmy dostępni: Kontakt


Motorcycle Show 2018 Warszawa: Materiały z wykładów na PTAK EXPO: http://motoautostrada.pl/ptak

Drift Open poparło nasz projekt nr 13!

Drift Open poparło głosowanie na projekt nr 13: Miejski Plan Manewrowy: motocyklowo-samochodowy tor szkoleniowy. Głosowanie tuż tuż – w dniach 27.09 – 5.10.2014 należy oddać 5 punktów na ogólnomiejski projekt nr 13 i 4 punkty na projekt nr nr 96 – pod nazwą "Kraków Przyjazny Motocyklistom – Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2015".
W dniach 20-21 września 2014 liga driftingowa Drift Open po raz ostatni w tym roku w ramach IV Rundy Driftingowego Pucharu Polski zawitała w Krakowie na pasie Muzeum Lotnictwa Polskiego.  Niestety pogoda skutecznie obniżyła frekwencję odwiedzających i dała się również we znaki kierowcom samochodów. Z powodu zmian właściwości nawierzchni – mokra naprzemiennie z suchą - i konieczności prowadzenia samochodu w bardzo wymagających warunkach pogodowych, kierowcom zdarzały się bliskie spotkania z pachołkami, poślizgi, a nawet urwanie koła. Jak widać na zdjęciach poniżej:

 
Więcej zdjęć tu:
https://www.facebook.com/ Foty by Michał Kosek

Dziękujemy organizatorom Drift Open za umożliwienie naszemu Stowarzyszeniu udziału w tym wydarzeniu, a załogom za poparcie dla naszych działań, a w szczególności dla inicjatywy budowy toru w Krakowie. „Świetna inicjatywa! Jesteśmy z Wami!” – powiedział pozujący do zdjęcia Andrzej Jugowski z Team-u S13user. Pragniemy również podziękować Piotrowi Ping Grąbkowskiemu i Michałowi Wasilewskiemu za niestrudzone informowanie przez mikrofon publiczności o inicjatywie naszego Stowarzyszenia i zachęcanie do wzięcia udziału w głosowaniu.

…………………………
Przeprowadziliśmy wiele rozmów w trakcie tych dwóch pracowitych dni i  zainteresowaliśmy inicjatywą sporą grupę odwiedzających. Liczymy, że oddacie swój głos w głosowaniu budżetu obywatelskiego.
Razem możemy więcej!

Galeria do Artykułu: 

Źródło: 

Tags: 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.