_


Wesprzyj walkę o prawa motocyklistów:

Od 2010 roku członkowie MotoAutostrady działają całkowicie za darmo. Niestety od 2018 nie stać nas już na działania bez dodatkowych funduszy. Jeśli interesuje Cię byśmy dalej walczyli o prawa motocyklistów przekaż dowolną kwotę na cele MA. Więcej o tym na co potrzebujemy kasy tutaj: Członkostwo

Dane do przelewu:
Właściciel konta: MotoAutostrada
Numer konta: 69 2130 0004 2001 0563 0041 0001
Bank: Volkswagen Bank Direct

Chcesz o tym porozmawaić jesteśmy dostępni: Kontakt


Motorcycle Show 2018 Warszawa: Materiały z wykładów na PTAK EXPO: http://motoautostrada.pl/ptak

MotoAutostrada otrzymuje BusPasy na Mikołaja.

"Dziś (8 grudnia, niedziela) na krakowskim Rynku pojawiła się wyjątkowa grupa Mikołajów. Wyjątkowa, nie tylko dlatego, że tradycyjne sanie zamieniła na motory, ale także dlatego, że zamiast dawać prezenty sama je dostała. Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski poinformował MotoMikołajów, że od 1 stycznia 2014 r. motocykliści w Krakowie będą mogli poruszać się po buspasach.
Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski przekazał informację motocyklistom podczas spotkania przed krakowskim Magistratem. - Możliwość jazdy po buspasach jaką będą mieli motocykliści jest ważna przede wszystkim ze względu na ich bezpieczeństwo oraz na bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu – mówi Prezydent Jacek Majchrowski.

Motocykliści od 1 stycznia 2014 r. będą mogli jeździć po wszystkich bus pasach w Krakowie – jest ich w sumie prawie 27 kilometrów.

Przypomnijmy, że wydarzenie pod nazwą MotoMikołaje odbyło się w Krakowie już po raz ósmy. Motocykliści przebrani w stroje Mikołajów przejechali z os. Szklanego na Rynek Główny gdzie spotkali się z mieszkańcami Krakowa i turystami. W tym roku MotoMikołaje włączyli się w Szlachetną Paczkę organizując ją dla jednej z krakowskich rodzin oraz obdarowali upominkami dzieci z Ośrodka dla Niewidomych i Słabowidzących przy ul. Tynieckiej."

cytowana strona: http://krakow.pl/aktualnosci/71981,29,komunikat,prezent_dla_motomikolajow__zdjec...

Źródło: 

Tags: 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.