MotoAutostrada ponownie atakuje w budżecie obywatelskim.

Członkowie MotoAutostrady w tym rodku złożyli 3 projekty na które warto głosować.

Nie będziemy się bardzo rozwijać bo zostało kilka dni więc jeśli to czytasz to zapraszamy do głosowania od razu, bo w tym roku fani motocykli z Małopolski głosują na trzy projekty. Szczegóły można poczytać klikając na odpowiedni link.

Jeśli mieszkasz w małopolsce (meldunek nie jest obowiązkowy)  to wchodzisz tutaj:

https://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie

w Małopolsce głosujemy na:

PKRKT021 -  Motocyklowy Rajd Kościuszkowski

i dzielimy event na FB: https://www.facebook.com/events/269659903388665/

Po oddamym głosie oddajemy głos na projekty Krakowskie  w Budżecie Obywatelskim (jeśli mieszkasz w Krakowie - meldunek nie jest obowiązkowy) na www.budzet.dialoguj.pl

47. - Kraków Przyjazny Motocyklistom 2017 (https://budzet.dialoguj.pl/projects/1164-krakow-przyjazny-motocyklistom-2017)

68. - Wyścigi na 1/4 mili (https://budzet.dialoguj.pl/projects/1173-wyscigi-na-1-4-mili) - kategorie dla kierowców samochodów i motocykli.

MotoAutostrada od 2010 roku reprezentuje motocyklistów i organizuje wiele eventów. Aktualnie toczy walkę o drogę dojazdową na tor, który udało się wygrać w zeszłym roku. Dwu dniowy event z zeszłorocznej wygranej już się odbył. Więcej o działaniach motoautostrady na www.MotoAutostrada.pl. Jeśli chcesz, by podobne akcje odbywały się w Twoim mieście kontaktuj się z Emilem Samsonem z MA lub wejdź na http://motoautostrada.pl/czlonkostwo_formularz.

PS: z uwagi na ogólny zap... w pracy ekipa MA nie miała czasu na masową promocję głosowania jak to było w przypadku toru.

 

Źródło: 

Tags: 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.