Dlaczego warto zostać Członkiem MotoAutostrady:

W skrócie:

Dlaczego warto zostać Członkiem / Członkiniom MotoAutostrady?
Żeby nikt motocyklistów nie wy.....korzystał w sposób niestosowny...
Zadaj sobie 4 pytania:) Czy chcesz by...

 

Dłuższa historia:

Jeśli zastanawiasz się kim jesteśmy i co już zrobiliśmy czytaj dalej:

Czy wiesz, że:

 • w Krakowie, MotoAutostrada wywalczyła tabliczkę
  „Miejsca Wystarczy dla Wszystkich” i przprowadziłą pierr
 • na Autostradzie A4, motocykliści płacą 50%
  tego co kierowcy samochodów,
  dzięki działaniu MotoAutostrady
 • Kraków jest pierwszym miastem w Polsce
  gdzie MotoAutostrada wywalczyła,
  prawo motocyklistów do poruszania się BUS PASAMI.

Tego wszystkiego udało się dokonać, dzięki wsparciu wielu motocyklistów, którzy zjednoczyli się by walczyć o prawa motocyklistów.

Jeśli chcesz by MotoAutostrada reprezentowała prawa motocyklistów w całej Polsce, możesz się do nas przyłączyć.

Nie jesteśmy biurokratami, jesteśmy motocyklistami kochającymi dwa kółka z silnikiem, którzy lubią robić to czego chcą motocykliści.

Ile kosztuje członkostwo?
50 zł rocznie.

Co z tego mam?
Bardzo dużo.
1. Zawody i treningi, które organizujemy, bo organizujemy imprezy gdzie motocykliści w bezpiecznych warunkach, mogą się pościgać. Ceny nie są wysokie bo jeden dzień zawodów to mniej niż 100 zł! Ostatnio składka była 75 zł za dwa dni! Nie zamierzamy narażać motocyklistów na "chore koszty".

2. Pasjonatów motocyklistów, którzy Cię reprezentują.
Uważamy, że buty sznurowane nie koniecznie powinny być wymaganym obuwiem motocyklowym. To samo tyczy się kamizelek odblaskowych. Nie chcemy zakrywać naszych skór i innych materiałów używanych do produkcji odzieży motocyklowej. Jeśli chcesz kamizelkę to nosisz, jeśli nie chcesz to nie nosisz. Sami mamy jednego świra w stowarzyszeniu, który się świeci jak choinka, ale nikomu nie koloruje kurtek na pastelowy i każdego kto próbuje innych zmuszać traktuje xenonem po oczach! Chcemy także by motocykle były dopuszczone na BUS PASY w całej Polsce. Wiemy, że "prędkośc nie zabija, ale nagłe zatrzymanie się" [Jeremy Clarkson], dlatego szkolimy motocyklistów by potrafili jeździć szybko, ale bezpiecznie : )
Zniżki na autostradach dla motocykli, są dla nas tak oczywiste, jak sprawdzanie oleju przed wyścigiem.
Co także ważne, dbamy o pozytywny wizerunek motocyklistów oraz mamy wpływ na zmniejszenie wypadków z udziałem motocyklistów, dzięki rzetelnym artykułom oraz wywiadom, które docierają do całej Polski poprzez wszystkie możliwe media!

3. Reprezentowanie motocyklistów w mediach.
Jeśli przypomnicie sobie tekst w Newsweeku http://polska.newsweek.pl/czy-motocykle-moga-jezdzic-buspasami-motocyklisci-na-drogach,artykuly,363159,1.html
to zauważycie, że w tekście Newsweeka nie ma danych dzięki którym motocykle jeżdżą po BusPasach w Krakowie! Jest tak, bo aktualnie nikt nie pisze do mediów gdy tylko pojawia się negatywna informacja dotycząca motocyklistów. MotoAutostrada  to zmienia takimi artykułami jak ten scigacz.pl/Kto,zabija,motocyklistow,13926.html, który został powielony wiele razy. Niestety na razie brakuje nam rąk do pracy za free lub kasy by opłacić tych, którzy do tej pory robili to charytatywnie.

Na co idzie kasa ze składek?
Na różne akcje. 100% jest przeznaczana na działania pro-motocyklowe. Aktualnie zbieramy kasę na kilka akcji: motoautostrada.pl/czlonkostwo_formularz

Jeśli już wiesz co robimy i chcesz być częścią największego stowarzyszenia motocyklowego w Polsce, to zapraszamy, bo razem możemy więcej!


Jeśli nadal masz jakieś wątpliwości to pisz lub dzwoń -> Kontakt.

 

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.