Kontakt

telefony i e-maile do członków MotoAutostrady.
Z uwagi na to, że działamy w MotoAutostradzie non-profit (czyli poza naszą pracą) czasem możemy nie być w stanie odebrać, ale na pewno oddzwonimy jeśli wyślecie nam sms z któtkim opisem o co chodzi : )


Szczęsny "Filip" Filipiak
Prezes MotoAutostrady
Kontakt dla osób z Krakowa i Mediów ws. Toru Kraków.
Centrala Kraków
 tel.+48 502 299 797

Filip jest współazożycielem MotoAutostrady. Jest odpowiedzialny za wygraną Toru samochodowo-motocykloweog w budżecie obywatelskim, za zniżki na A4 dla motocyklistów (zmiana ustawy), Bus-Pasy w Krakowie, akcję Miejsca Wystarczy dla Wszystkich oraz kilka innych rzeczy. Aktualny motocykl: Honda Deauville. Nie otrzmuje wynagrodzenia za pełnienie funkcji w MA.


Emil Samson
Centrum Badań Motocyklowych
Kontakt dla Mediów i Każdego innego - cała Polska / Contact in English and Polish
Biuro Warszawa
 tel. +48 505 693 811
emilsamson@motoautostrada.pl
  facebook.com/MotoAutostrada

Emil napisał tekst "Kto zabija motocyklistów", przeprowadził badania na temat motocyklistów w Polsce, dostarczył danych naukowych na temat motocykli na Bus-Pasach. Aktualnie zajmuje się rozwojem stowarzyszenia na arenie ogólnopolskiej oraz publikacjami naukowymi na temat motocyklizmu. Aktualny motocykl: Honda Dominator 1993 po mieście i Yamaha XJ900 1997 poza miastem. Poprzedni moto: Yamaha XJ600N. Na codzień Inżynier Lokalizacji. Nie otrzymuje wynagrodzenia za pełnienie funkcji w MA.


Ochrona / Pomoc Prawna dla Motocyklistów na całą Europę i inne państwa.
Pakiet pełnej ochrony/pomocy prawnej wychodzi poniżej 50 zł miesięcznie przy abonamencie płatnym co najmniej kwartalnie.
Jeśli nie lubisz płacić mandatów, możesz wykupić abonament ochrony prawnej przy MotoAutostradzie. My wyślemy prawników do sądu by walczyli o Twoje prawa.

Paweł Samsonowicz
Pełnomocnik MotoAutostrady ds. pakietu Pomocy Prawnej
tel. +48 532 403 515

Jeśli nie lubisz płacić madatów to Paweł pomoże Ci otrzymać pełną pomoc prawną nie tylko w przypadkach drogowych, ale także w ochronie praw konsumenta oraz praw pracowniczych. Od każdej podpisanej umowy dzięki MotoAutostradzie Paweł przekazuje co najmniej 1% na walkę o prawa motocyklistów (reszta to koszty firmy prawnej). Dzięki temu otrzymujesz nie tylko ochronę przed mandatami, ale też pozwalasz nam walczyć o pro-motocyklowe przepisy.


Kontakt przez FaceBook'a - ogólny:
  facebook.com/MotoAutostrada

Adres:
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Motocyklistów MotoAutostrada
ul. Dr.Tadeusza Kudlińskiego 3
30-211 Kraków

Dane do przelewu:
Właściciel konta: MotoAutostrada
Numer konta: 69 2130 0004 2001 0563 0041 0001
Bank: Volkswagen Bank Direct

Co się dzieje z TOREM Kraków?
W zakładce MotoAuostrada.pl/TOR znajdziesz informacje na temat postępów w sprawie toru Kraków.